Take a fresh look at your lifestyle.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا

1 37

دستگاه تصفیه هوا

برای تمامی کارهایی که انجام می دهیم نیاز به فکر کردن داریم، مغز ما بایستی سالم باشد تا بتوانیم فکر کنیم و تصمیم بگیریم. هوای تازه سلامت مغز را تضمین می کند. یکی از راه‌حل‌های آسان، کم هزینه و طبیعی برای تصفیه هوا داخل خانه استفاده از گیاهان تصفیه کننده هوا است اما ممکن است دیرتر عمل تصفیه با این گیاهان انجام شود. از طرفی شما می‌توانید با خرید دستگاه تصفیه هوا، محیط درون منزل و محیط شغلی خود را تصفیه نموده و بدنتان را از حساسیت ها، آلودگی ها و سایر مشکلات تنفسی حفظ نمایید.

تصفیه کننده هوا شیائومی

نکات مهم در خرید دستگاه تسویه هوا:

در حین خرید دستگاه تصفیه هوا، اول بایستی سطح کیفی هوای درون خانه خود را ارزیابی کنید. آیا تابحال حساسیت و آلرژی داشته‌اید که در خانه بیشتر خود را نشان دهد؟ اگر بله پس باید دستگاه تصفیه کننده هوایی تهیه کنید که دارای قابلیت حذف آلرژی‌ها می باشد. این نوع تصفیه کننده ها فیلتر هپا دارند.

(High Efficiency Particulate Air) یعنی قدرت از بین بردن ذرات معلق در هوا را با کارایی بالایی دارا هستند که با دقت بسیار و به اندازه ۹۹.۹۷ درصد ذرات ریز در سطح ۰.۳ میکرون و بزرگ‌تر را تصفیه می‌کنند. این ذرات دارای گردوخاک، پرزها، ذرات گیاهان و پرز و موی بدن حیوانات خانگی و غیره می‌باشد. فیلتر های هپا به کارگرفته شده در دستگاه تصفیه هوا، سبب موثر تر شدن تصفیه‌کننده‌های هوایی است که در بازار به فروش می رسند.

مشاهده در دیجی کالا

تصفیه کننده هوا شیائومی مدل AC M2 AA

تصفیه کننده هوا شیائومی مدل AC M2 AA

شاید واقعا نیازی به تعریف از محصولات شیائومی نباشه چون ذاتا با کیفیت و پر کاربرد هستند. خوبی این دستگاه اینه که وقتی بیرون منزل هستید میتونید از طریق اینترنت دستگاه رو روشن و یا خاموش کنید و همچنین دما و رطوبت محیط رو روی گوشی آنلاین مشاهده کنید. نکته ای که به نظرم ذکرش خالی از لطف نباشه تفاوت فیلتر های یدکی این دستگاه است:
1- فیلتر آبی رنگ یا Economic: فیلتر دیفالت دستگاه است که ذرات تا اندازه ۰.۳ میکرون را جذب میکنه.
2- فیلتر سبز یا فرم آلدهید یا همان Enhanced: تخصص این فیلتر در جذب فرم آلدهید است که یک ماده شیمیایی است و منبع آن اکثرا از وسایل خانه، بعضی از انواع چوب ها، دود سیگار و غیره است و نشان داده شده است که بطور معمول این ماده در خانه های تازه ساخته شده و یا بازسازی شده بیشتر دیده میشه.
3- .فیلتر سبز رنگ غیر فرم آلدهید یا همان نسخه FLP-M1: این فیلتر عملا با فیلتر دیفالت دستگاه تفاوتی نداره و تنها رنگ آن متفاوت است که به جای آبی سبز رنگ است.
4- فیلتر بنفش رنگ یا Anti-Bacterial: این فیلتر مجهز به لایه ای است که توانایی به دام انداختن مایت های موجود در گرد و خاک هوا را دارا می باشد و بیشتر مناسب افرادی است که به مایت های موجود در گرد و خاک و بالش و لوازم خواب حساسیت دارند و مدام سرفه می کنند و خواب راحتی ندارند. البته در رابطه با مایت ها پیشنهاد می کنم سرچ نکنید چون ممکنه بعدش یکم از لحاظ فکری ذهنتون درگیر بشه و حساست بی مورد پیدا کنید!
در نهایت با توجه به کیفیت هوای بسیار بسیار پایین هوا به خصوص در کلان‌شهر ها خرید این دستگاه و یا مدل های مشابه از این برند رو که تعدادیشون مجهز به مانیتور هم هستند بسته به نیازتون پیشنهاد میکنیم.

خرید از دیجی کالا

80%
بهترین انتخاب

هوشمند دوست داشتنی

- دارای حسگر دما و رطوبت
- کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه هوشمند و اپلیکیشن Mi Home
- دارای حسگر کیفیت هوا

مشاهده در دیجی کالا
خرید اینترنتی:
  • کارآیی و عملکرد:
  • کیفیت ساخت:
  • امکانات و قابلیت ها:
  • طراحی و زیبایی:
  • ارزش خرید به نسبت قیمت:
1 نظر
  1. متین می گوید

    دمتون گرم خیلی وقت بود دنبال یه دستگاه تصفیه هوا بودم و نمیدونستم چی بخرم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.